1257127544691389
Riders Lodge,
+48 603 103 101 info@riderslodge.pl
Riders Lodge,
Tło bannera
Tło bannera

Riders Lodge

RIDERS LODGE to miejsce, które powstało z myślą o osobach kochających góry, niebanalne, inspirujące wnętrza i to, co riderzy lubią najbardziej… freeride, puch i flow.

Wszystko to, co chcemy zaoferować naszym gościom płynie z głębi naszych riderskich serc, które zaczynają mocniej bić na samą myśl o górskich eskapadach … o każdej porze roku, dnia i nocy. 

Jesteśmy szczęściarzami mając na co dzień góry na wyciągnięcie ręki i ochoczo z tego korzystamy.

Wiosną i latem szukamy flow na ścieżkach, a w zimie jak przychodzi opad, wówczas wszystko schodzi na dalszy plan i pojawia się jedna wciąż powracająca myśl o tym, jak na maksa wykorzystać nadarzającą się przychylność natury.

Bardzo też lubimy pełne klimatu i ciepłe wnętrza, w których przy udziale dźwięków ulubionej muzyki, aromatu drewna, miękkiego koca i rozgrzewającego napoju, który niektórzy chętnie zastępują czymś… iced cold, osiągamy ten najprawdziwiej relaksujący błogostan. 

Oczywiście nie byłoby prawdziwego relaksu, bez wcześniejszego konkretnego wysiłku, pokonywania wysokości czy adrenalinowych zjazdów w dół na rowerze, nartach czy snowboardzie.

Riders Lodge to komfortowe, inspirujące i przyjazne schronienie dla wszystkich riderów, miłośników górskich wypadów i tych, którzy najzwyczajniej szukają wyciszenia i odpoczynku od życia codziennego.

 

Zgodnie z naszym mottem,
Ty sam decydujesz o swoim życiu,
sprawiaj radość sobie i innym, żyj tak, jakby nie było jutra...

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij