Riders Lodge,
+48 603 103 101 info@riderslodge.pl
Riders Lodge,
Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera

RIDERS LODGE

Apartamenty RIDERS LODGE, Chotarz-Bór 14E, KOŚCIELISKO

Apartamenty Riders Lodge Kościelisko to trzy lokale znajdujące się w pięknym wykończonym w górskim stylu budynku apartamentowym zlokalizowanym u samego podnóża Tatr. To co oferujemy naszym klientom to komfortowe i niebanalne wnętrza, niepowtarzalne widoki z apartamentów na zachwycającą panoramę Tatr, łatwy dostęp do szlaków turystycznych i terenów zielonych, nowoczesną infrastrukturę oraz luksusowe zaplecze SPA.

Zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas wnętrza były przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne, ale również cieszące oko i duszę, co staraliśmy się osiągnąć przy wykorzystaniu naturalnych materiałów takich jak drewno, szlachetnych tkanin, ciepłej kolorystyki oraz dodatków dających poczucie bliskości natury, gór i inspirujących do aktywności. 

Kościelisko stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych części Podhala, oferując turystom zjawiskowe górskie krajobrazy, ciszę, spokój, bliskość wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych oraz niezliczoną ilość tras rowerowych. Nie bez przyczyny Kościelisko jest aktualnie często wybieraną destynacją wśród turystów ceniących sobie odpoczynek na łonie natury.

Pod względem lokalizacyjnym, RIDERS LODGE w Kościelisku znajduje się w sercu okolicznych atrakcji:

  • Dolina Kościeliska – 3 km,  Dolina Chochołowska – 1 km, Zakopane – 7km,
  • Ośrodek narciarski Witów Ski – 9 km, Kolej linowa Butorowy Wierch – 4 km,
  • Kolej Kasprowy Wierch Kuźnice – 9 km,  Stacja narciarska Polana Szymoszkowa - 4 km,
  • Stacja narciarska Polana Biały Potok – 4 km, Wyciąg orczykowy Chotarz Ski – 0,8 km,
  • Trasy narciarstwa biegowego 0,1 km,
  • Ścieżki rowerowe 1 km,
  • Najbliższa restauracja 0,6 km,
  • Sklep spożywczy 1 km,

Zapraszamy do RIDERS LODGE wszystkich riderów, miłośników gór, tych których lubią błogi spokój na łonie natury i tych uzależnionych od porządnej dawki adrenaliny.

Weź sprawy w swoje ręce, BE THE RIDER OF YOUR LIFE!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij